FAQ

Gdzie będzie można spać ? Jak wyglądają warunki sanitarne ?

Na terenie festiwalu znajduje się pole namiotowe, przenośne toalety, prysznice zewnętrzne z zimną/nagrzaną słoneczkiem wodą , dla pobudzenia krążenia ;) Na bramce wrzucacie 10 zł za jeden namiot lub wjazd jednego kampera. Domki w tym roku zostały całkowicie przekazane do zapewnienia odpoczynku dla uczestników workcampu, artystów i gości, którzy jadą do nas z całej Polski!

Czy na teren festiwalu można wjechać autem ? Czy będzie dostępny parking ?

To zależy:)
Zachęcamy pozostawić samochód w domu, szczególnie bydgoszczan, ponieważ w okolicy festiwalu jest bardzo mało miejsc parkingowych.
Na teren ośrodka „Na szlaku Brdy” można wjechać w czwartek (4.07) oraz w piątek (5.07) do godziny 20:00 o a następnie wyjechać w niedzielę(7.07), od godziny 14:00. Osoby, które zamierzają opuścić teren festiwalu przed niedzielą parkują auta wzdłuż drogi koło działek, przed lasem. Parkowanie tylko w wyznaczonym miejscu. Kierowcy aut, którzy wjadą na teren festiwalu i będą chcieli wyjechać wcześniej będą musieli uiścić opłatę w wysokości 100zł.
Dlaczego tak ?
Te wymogi są konieczne, ze względu na bezpieczeństwo i dbałość o śliczną przestrzeń leśną, która cieszy oko zdecydowanie bardziej bez dziesiątek aut ;)

Czy na festiwal będzie można dojechać komunikacją miejską ?

Nie, ale przygotowaliśmy dla Was coś lepszego – BOSKI BUS, który będzie kursował między Dworcem PKP, Placem Kościeleckich i ośrodkiem „Na szlaku Brdy”.

Czy będzie można zostawić rzeczy w depozycie ?

Tak, w festiwalowym sklepiku, tuż obok głównego wejścia będzie można zostawić cenne rzeczy o małym gabarycie (np. aparaty, laptopy). Koszt depozytu – 5zł za każdą pozostawioną rzecz.

Czy będzie można płacić kartą? Czy jest jakaś festiwalowa waluta?

Na Boskim cały czas nie idziemy z duchem czasu i nie ma możliwości płacenia kartą na barze ani kuchni. Polecamy wypłacić gotówkę wcześniej, bo do najbliższego bankomatu trzeba iść 25 minut przez las. Na 4 dni monety i banknoty zamieniamy na śliczne guziki, które są festiwalową walutą obowiązującą na barze. W pozostałych punktach gastronomicznych i sklepiku płacicie klasycznymi złotówkami.

1guzik=2,50zł

Dlaczego w tym roku zapłacę za kubek ?

Jako ludzie świadomi ekologicznie stwierdziliśmy, że czas już rozprawić się z plastikiem! W tym roku zamówiliśmy 1000 Boskich kubków wielorazowego użytku! Będzie można je wypożyczyć za piątaka i oddać po festiwalu lub zachować na pamiątkę.

Co będzie można zjeść i wypić ?

Jak co roku będzie na Was czekał nasz Boski Bar z napojami alkoholowymi (piwko) i bezalkoholowymi (soki, softy, yerba by Altimejt Bancz) w przystępnych cenach . Będą też cztery wegetariańskie punkty gastronomiczne w tym : restauracja Naturalna ( 2 punkty plus grill), VegePizza ( nieopodal soundsystemu;). Na festiwalu o śniadania zadba restauracja Naturalna oraz kawiarnia POCO.

Czy na terenie będzie sklepik ?

W ośrodku „Na szlaku Brdy” jest fantastyczny sklepik, w którym będą produkty śniadaniowe,grillowe, lody i artykuły higieniczne. No i oczywiście wspomnienie wczasów lat 90 – zapiekanki ! <3

Czy na festiwal można zabrać dzieci ?

Oczywiście, dzieci są mile widziane i do 10 roku życia biorą udział w wydarzeniu za darmo. Na festiwalu w nocy jest jednak dość głośno, przypominamy o zabezpieczeniu słuchu najmłodszych ! Wszystkie osoby niepełnoletnie musza znajdować się pod opieką osoby dorosłej.

Czy można rozpalać ogniska ?

Ognisko na festiwalu palimy tylko w jednym, wyznaczonym miejscu nad rzeką.

Czy będzie można popływać kajakiem ?

W tym roku w końcu spełniamy nasze marzenie – na Boskim będzie można wypożyczyć kajaki!  Koszt – 20zł/h za dwuosobowy kajak. Pływamy oczywiście w kapokach, i pilnujemy sprzętu ( zgubiony kapok – 100zł, zgubione wiosło – 120zł, zgubiony kajak- nie wierzymy, że ktoś zgubi kajak, chociaż co roku nie wierzymy, że Kuba zgubi kolejny telefon….:).

 

Czy na festiwal mogę zabrać swoje zwierzę ?

Tak, ale wszystkie zwierzaki muszą być trzymane na smyczy a ich właściciele powinni po nich sprzątać.

Czy na terenie festiwalu jest internet ?

„Na szlaku Brdy” możecie naprawdę odciąć się od świata! Internetu nie ma a zasięg kiepski – łapie koło kamienia ;)

Czy na terenie festiwalu będą robione zdjęcia/ kręcone filmy ?

Tak, przeprowadzamy pełną dokumentację imprezy. W momencie przekroczenia bramki imprezy zgadzasz się na wykorzystanie Twojego wizerunku do naszych celów promocyjnych.